KOČIČKY K ADOPCI

Toužíte mít doma kočičku? Malého pantera? Klasického českého mourečka? Nebo snad o trochu štíhlejšího Garfielda? Tak tohle je ta správná stránka.

Z našich kočiček si určitě svého nového malého tygříka vyberete. Nezapomeňte si první prosím přečíst adopční podmínky. A pak už se jen podívejte na naše kočičky, které jsou připravené na své nové služebnictvo a domov, kterému budou blahosklonně vládnout. Jedna z nich čeká třeba právě na vás.

Snažíme se, seč nám síly stačí, ale bohužel nemáme dostatek času k pravidelné aktualizaci stránek. Zatím zde tedy zdaleka nejsou všechny kočičky, které u nás čekají na svůj nový domov. Neváhejte nám tedy zavolat a zeptat se na další, případně navštívit náš Facebook, kde najdete více fotek. Děkujeme za pochopení.


Shotty

Představujeme krásku ze statku, velkou lásku a velmi osobitou kočičí dámu. Tříbarevná kočička Shotty je statná a silná, asi 3 roky stará, kastrovaná i očkovaná. Příliš nevyhledává společnost ostatních kočiček a je spíše samotářská. Ocení proto spíše domov, ve kterém bude vládnout svým lidem sama bez další kočičky.

Bydlela kdysi někde na statku, kde přišla o jedno očičko. Když porodila koťátka, paní majitelka ji i s nimi vyhodila. Tak jsme se jich ujaly my. Oční důlek měla sice prázdný, ale nastěhovala se jí tam infekce. Pan veterinář ho tedy operačně vyčistil a zašil. Vše se ji krásně zahojilo a její pirátský ráz ji v ničem nevadí a nijak ji neomezuje.

Když se jí něco nelíbí nebo má něčeho plné zoubky, mručí jako medvídě. To ale nebývá často. Většinou jen když ji požádáte o opuštění kuchyně nebo ji třeba zkoušíte odvolat od pytle s granulkama. Ten totiž dokáže okamžitě roztrhat, aby si mohla pošmáknout. Je to zkrátka kočka s názorem, které nedělá problém se obsloužit sama.