VIRTUÁLNÍ ADOPCE

Virtuální adopce je způsob jak můžete pomoci kočkám, které zatím nemohou do nového domova, ale vyžadují mnoho péče a prostředků. Virtuální adopce znamená trvalý příkaz na příspěvek 400Kč na vybranou kočičku na měsíc. Z  částky hradíme krmivo, stelivo, potřebné léky a přípravky na posílení imunity nebo doplňky stravy. 

Kočičku můžete po dohodě navštívit. Každá virtuální adopce neumístitelné kočičky z důvodu handicapu, nemoci nebo plachosti je pro nás obrovskou pomocí a úlevou. Virtuální adopce je také krásnou variantou pro ty, kteří si z různých důvodů (studenti, cestovatelé, alergici) nemohou dovolit vlastní kočičku doma. Za každého virtuálního rodiče jsme vděční a každý je zveřejněn jako sponzor vybrané kočičky zde na webu. Odpovídáme na veškeré dotazy  adoptivních rodičů ohledně vývoje zdravotního stavu jeho adoptované kočičky. Virtuálně adoptovat mohou i školy, zájmové kroužky, školky, knihovny, firmy, prostě kdokoliv a mít kočičku jako maskota! Každému virtuálnímu rodiči vystavíme CERTIFIKÁT KOČIČÍ LÁSKY se jménem vybrané kočičky. 


LEOŠEK
LEOŠEK

Náš malý Leošek žil v nevhodných podmínkách, trpěl kočičí rýmou a téměř přišel o oko, podrobil se zákroku a po déletrvající léčbě mu očičko zůstalo i když je vidět postižení. Leošek je neskutečně klidný, hodný kocourek mírné povahy. Adopce mu nevyšla. Pro mnohé také není atraktivní. Ale pro nás je veliký miláček. 

Má necelé 2 roky, kastr. očkov. Najde se někdo, kdo by ho chtěl? Ať už virtuálně či reálně adoptovat? K virtuální adopci stačí zadat trvalý příkaz na měsíční pomoc pro Leoška 400kČ s poznámkou Leošek. Adopce je možná po návštěvě u nás. 

Číslo účtu : 2801815751/2010

částka měsíčně : 400kč

poznámka: Leošek

KARLÍK
KARLÍK

Karlík z Aše, Přišel o oba páníčky, dlouho jsme bojovali s depresí, nechtěl přijímat potravu, bylo to děsné, už jsem ani nedoufala. Karlík se naštěstí rozjedl, přesto zhubnul a nyní ho trápí zoubky. V pondělí jede k operaci. Pak bude dobře konečně. Karlík by jistě chtěl být sám u nějakého pána, kterého by měl jen pro sebe. Je to min. 5 letý kastr. kocour se zdeformovaným ušním boltcem. 

Karlík je adept k virtuální adopci, kdo by mu chtěl trvale pomáhat, je možno zadat trvalý příkaz na 400 korun měsíčně a do poznámky uvést Karlík. Rád chodí ven na zahradu a miluje Felixe. Tak mu ho dopřávám, trošku smíchám s masem, aby měl kvalitu. Karlík miluje, když se nosí na zádech. 

Číslo účtu : 2801815751/2010

částka měsíčně : 400kč

poznámka: Karlík

MICKEY
MICKEY

Nejtemperamentnější kocour! Je všude, kde se něco děje a to často i nekalého! Vrácen z adopce, nezkrotná povaha, stále povídá, nadává, komentuje, upozorňuje na sebe. Je to velký dobrodruh. Tady to zvládá, díky němu máme ten nejvyšší plot. Je sám sobě nebezpečný. Proto je vhodný spíše k virtuální adopci.

Pokud se v líbí a chcete pomoci, založte si trvalý příkaz na 400 korun měsíčně k zajištění lepšího komfortu kocourkovi. Do poznámky uveďte Mickey. Můžete ho také navštívit a zvážit třeba dát mu domov.... 


Číslo účtu : 2801815751/2010

částka měsíčně : 400kč

poznámka: Mickey


MIKEŠ
MIKEŠ

Mikeš je asi 9 letý veliký kocour, obrovská autorita zde a velký pán. Kdysi žil na ulici, bezejmenný černý kocour, který nikoho nezajímal. Je veliký, statný a nebojácný, vypadá spokojeně, že má zahradu a často ji využívá. Vhodný k adopci. 

Virtuální adopce je možná, když založíte trvalý účet s poznámkou Mikeš na min. 400 korun a umožníte tak Mikešovi lepší život. Kocoura je možné navštívit v Chuchelné a ev. mu dát i domov.  

Číslo účtu : 2801815751/2010

částka měsíčně : 400kč

poznámka: Mikeš

HUBIČKA
HUBIČKA

Kočička s trvalými následky po zranění čelisti, rodila koťata, žila venku, kde ji někdo ublížil. Nyní se adaptuje u nás a může být virtuálně adoptována. Čeká ji kastrace a prohlídka čelisti. Je velmi samotářská, lidi má ráda, kočky už méně.....

Pokud ji chcete pomoci a nemůžete poskytnout domov, je zde možnost virtuální adopce, která alespoň částečně zkvalitní kočce život. Hubička si neskutečně užívá plné misky krmení. Adopce spočívá v nastavení trvalého příkazu na 400 korun měsíčně a poznámce Hubička. Kočičku můžete navštívit, či si vyžádat pravidelně zprávy a fotky. Děkujeme

Číslo účtu : 2801815751/2010

částka měsíčně : 400kč

poznámka: Hubička

MARIÁNKA
MARIÁNKA

Koťátko nalezeno v poli se zánětem očí. Nasazena dlouhodobá léčba, výplachy, masti, antibiotika, antivirotika, podpora imunity, kvalitní strava, vitamíny. Pomalu se vše zlepšuje, Mariánka roste, hraje si. Nejtěžší chvíle, kdy jsem šílela, že ji oko praskne, je pryč. Je to bezstarostné kotě, které otravuji ošetřováním očička. Je kouzelná, statečná, trpělivá. 

Není ještě dořešeno co bude s očičkem, čekáme, zda ještě nedojde ke zlepšení, či zda oko půjde ven. A proto chceme dát šanci Mariánce alespoň k virtuální adopci. Možná někdo touží pomoci přímo Mariánce, možná. Pokud je někdo takový, může zadat trvalý příkaz na platbu 300 korun měsíčně a do poznámky uvést Mariánka. Může Mariánku navštívit a pravidelně o ní dostávat zprávy, fotky, videa.  

Číslo účtu : 2801815751/2010

částka měsíčně : 400kč

poznámka:  Mariánka